Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Taklampor
1200251
TAKLAMPA 1900-talets andra hälft
Taklampa 1900-talets andra hälft.

För nio ljuspunkter, stomme av gulmetall, kupor av vitt glas, diameter ca 62, höjd 50 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK