Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Silver Övrigt
1200288
CIGARETTETUIER, 2 st, silver, S:t Petersburg 1800-talets slut och Viborg 1927.
Cigarettetuier, 2 st, silver, s:t petersburg 1800-talets slut och viborg 1927.

Förgyllda invändigt. 9x8,5 cm och 10x8 cm. Sammanlagd vikt 389 g.

Slitage. Nagg och repor i stenarna.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
200 EUR