Alfred Montague

(Storbritannien, 1832-1883)
Alfred Montague
(Storbritannien, 1832-1883)

ALFRED MONTAGUE, olja på duk, signerad och otydligt daterad.

Fartyg vid kusten. 54 x 77 cm.

Uppfodrad duk. Krackelyr.

Utropspris
8 000 SEK