Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Fotografi
1200536
Denise Grünstein
(Född 1950)
Denise grÜnstein, fotografi signerad och numrerad 9/75 a tergo.

DENISE GRÜNSTEIN, fotografi signerad och numrerad 9/75 a tergo.

"23 Oktober", 2010. C-print bildyta 57 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Utropspris
12 000 SEK