LLADRO, figurgrupp, kinesisk båt, Spanien, 1900-talets slut.

Längd ca 103, höjd ca 33 cm.

Bruksskick. Smärre detalj saknas. Ett paraply medföljer.

Proveniens

Certifikat medföljer daterad 6/3 1990, numrerad 220/500

Utropspris
4 000 SEK