LLADRO, figurgrupp, no 821, bil och fåglar, Spanien, dekor av Ruiz, 1900-talets slut.

Längd ca 59, bredd ca 32, höjd ca 39 cm.

Bruksskick, smuts.

Proveniens

Intyg medföljer daterat 1992

Utropspris
4 000 SEK