Veikko Vionoja

(Finland, 1909-2001)
Veikko Vionoja
(Finland, 1909-2001)

VEIKKO VIONOJA, färglitografi, konstnärens avdrag, signerad och daterad 93.

Fönster. Bildstorlek 46 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
250 EUR