Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1200820
Veikko Vionoja
(1909-2001)
Veikko vionoja, färglitografi, konstnärens avdrag, signerad och daterad 93.

VEIKKO VIONOJA, färglitografi, konstnärens avdrag, signerad och daterad 93.

Fönster. Bildstorlek 46 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T41

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
185
1 956
205
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (5 bud)
16 jan 11:31
185 EUR
13 jan 22:27
175 EUR
10 jan 13:04
150 EUR
9 jan 15:02
140 EUR
9 jan 14:39
100 EUR