Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Contemporary
1200939
John Sundkvist
(Född 1951)
John sundkvist, duk signerad och daterad 1990 a tergo.

JOHN SUNDKVIST, duk signerad och daterad 1990 a tergo.

30 x 23 cm.

Obetydligt ytslitage.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Utropspris
3 000 SEK