1200966
Pierre Bosco
(1909-1993)
Pierre bosco, olja på duk, signerad.

PIERRE BOSCO, olja på duk, signerad.

Utan titel. 65 x 120 cm.

Krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
6 200
589
654
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
6 dec 14:03
6 200 SEK
6 dec 14:03
6 000 SEK
6 dec 13:59
5 900 SEK
6 dec 13:58
5 700 SEK
6 dec 13:58
5 500 SEK