Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Skåp & Byråar
1201031
NATTDUKSBORD / POTTSKÅP, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets slut.
Nattduksbord / pottskÅp, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets slut.

Målade pottskåp med pardörrar, utdragbara skivor och en låda vardera. Bredd 48, djup 33, höjd 75 cm vardera.

Slitage. Färgbortfall.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
3 100
293
325
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
22 jan 19:18
3 100 SEK
22 jan 19:17
2 900 SEK
22 jan 19:17
2 800 SEK
22 jan 16:20
2 600 SEK
21 jan 20:23
2 400 SEK