Belysning Taklampor
1201079
TAKLAMPA, Tove Adman, 2000-tal.
Taklampa, tove adman, 2000-tal.

Stomme av taggtråd. 13 mindre ljuspunkter. Diameter ca 41 cm. Höjd 74 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Lagad sladd.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 400
228
253
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 dec 18:56
2 400 SEK
4 dec 18:56
2 200 SEK
4 dec 18:16
1 800 SEK
27 nov 16:26
500 SEK