Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1201131
Patricia Urquiola
(Född 1961)
Patricia urquiola, "tufty time", soffa, b&b italia.

PATRICIA URQUIOLA, "Tufty Time", soffa, B&B Italia.

Helstoppad, grå löstagbar klädsel. Etikettmärkt. Två delar. Längd 175 + 105 cm, djup 105-150 cm, sitthöjd ca 34 cm.

Slitage. Fläckar. Skador på plasttassar undertill.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
28 000
2 645
2 863
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
10
24 feb 16:26
28 000 SEK
8
24 feb 16:25
27 000 SEK
10
24 feb 15:59
26 000 SEK
9
24 feb 15:59
25 500 SEK
9
24 feb 15:21
25 000 SEK