Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1201133
Isamu Noguchi
(1904-1998)
Isamu noguchi, soffbord, vitra.

ISAMU NOGUCHI, soffbord, Vitra.

Lös skiva av glas med etsad signatur. Benställning av ask. Längd 128. Bredd 93. Höjd 40 cm.

Obetydligt ytslitage, några repor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
15 500
1 464
1 585
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
15
24 feb 16:22
15 500 SEK
9
24 feb 10:31
15 000 SEK
14
24 feb 10:31
15 000 SEK
9
23 feb 22:56
13 500 SEK
13
23 feb 22:56
13 000 SEK