MUUTO, JDS Architects, hyllsystem "Stacked" 6 moduler

Lackerad MDF. Väggfästen medföljer. Tre stycken med måtten 33 x 26 x 33, två stycken med måtten 25 x 26 x 50, en 16,5 x 26, 33 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK