Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Samlarföremål Memorabilia
1201196
SAMLARMEDALJER, 50 st, sterlingsilver, "Rembrandt i silver", Franklin Mint AB, 1974.
Samlarmedaljer, 50 st, sterlingsilver, "rembrandt i silver", franklin mint ab, 1974.

Med motiv från målningar av Rembrandt. Äkthetsbevis samt upplageintyg medföljer. Diameter ca 5 cm. Total vikt ca 3311 gram. I träschatull 45 x 30 x 23 cm.

Slitage, repor, märken.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
12 000 SEK