SAMLARMEDALJER, 50 st, sterlingsilver, "Rembrandt i silver", Franklin Mint AB, 1974.

Med motiv från målningar av Rembrandt. Äkthetsbevis samt upplageintyg medföljer. Diameter ca 5 cm. Total vikt ca 3311 gram. I träschatull 45 x 30 x 23 cm.

Slitage, repor, märken.

Utropspris
12 000 SEK