Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1201321
Ardy Strüwer
(Född 1939)
Ardy strÜwer, olja på pannå, signerad och daterad 78.

ARDY STRÜWER, olja på pannå, signerad och daterad 78.

"Papillon Enchanté", oval, 22 x 27,5 cm.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
3 000 SEK