Möbler Fåtöljer & Soffor
1201360
DAGBÄDD, 1960-tal.
DagbÄdd, 1960-tal.
DagbÄdd, 1960-tal.
DagbÄdd, 1960-tal.
DagbÄdd, 1960-tal.
DagbÄdd, 1960-tal.

Dagbädd av ek. Madrass klädd med ylleklädsel. Längd 192, bredd 85, höjd 37 cm.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 200
304
337
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 dec 13:34
3 200 SEK
3 dec 11:38
3 000 SEK
2 dec 23:17
700 SEK
2 dec 18:45
650 SEK
28 nov 16:11
600 SEK