Belysning Taklampor
1201384
TAKLAMPA, funkis, 1930-tal.
Taklampa, funkis, 1930-tal.
Taklampa, funkis, 1930-tal.
Taklampa, funkis, 1930-tal.

Stomme av förkromad metall. Fyra klotrunda kupor av opalglas. Diameter 45, höjd 80 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre fläckar på metall.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
5 900
560
622
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
3 dec 17:23
5 900 SEK
3 dec 17:22
5 700 SEK
3 dec 17:22
5 500 SEK
3 dec 17:22
5 400 SEK
3 dec 17:22
5 200 SEK