GUNNAR LÖBERG, olja på pannå, signerad och daterad 49 a tergo
"Flicka i ljusgrön klänning i gult landskap". 50 x 61 cm. With a certificate from the artist's family on verso.
Ytsmuts, gulnad fernissa.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
20 000 SEK