Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1201429
Bjørn Halby
(1910-1992)
BjØrn halby,, olja på duk. osignerad.

BJØRN HALBY,, olja på duk. Osignerad.

Stilleben. Ca 47 x 53 cm.

Duk ej uppspänd på kilram, lös i ram.

Övrigt

Såld vid Stockholms Auktionsverk Online, 2017, auktionsnummer 436343.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK