Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Övrigt
1201436
ROCKBLAD / LINBRÄDEN, 4 st, målat trä, 1800-talets mitt.
Rockblad / linbrÄden, 4 st, målat trä, 1800-talets mitt.

Längd 40-43,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Torrspricka. Kantskador. Repor.

Frida Nyman
Frida Nyman
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
400 EUR