1201514
MATTA, Isfahan old/semiantik figural signerad Isfahan Jawad Salemy part silk ca 160 x 107 cm
Matta, isfahan old/semiantik figural signerad isfahan jawad salemy part silk ca 160 x 107 cm.

Ca 1.000000 knutar/kvm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - M2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 200
399
443
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
10 dec 17:14
4 200 SEK
10 dec 17:10
3 500 SEK
10 dec 17:00
3 000 SEK
10 dec 16:50
1 501 SEK