Tresits. Lösa plymåer i rygg och sits, klädsel av svart skinn skinn. Stålrörsben. Sitthöjd ca 46, längd 207, djup 81, höjd 68 cm.
Ställvis blekt. Smärre slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10