14K guld, manuell, plexiglas, 1970-tal.
Caliber 23-20 M Nr 851 3363 65
Fungerade vid enklare test, funktion garanteras ej.
Åldersrelaterat slitage. Senare gravyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10