Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Bordslampor
1201671
BORDSLAMPOR, ett par, glas, Marcolin Art Crystal, Ronneby, 1900-talets andra hälft
Bordslampor, ett par, glas,
marcolin art crystal, ronneby,
1900-talets andra hälft.
Bordslampor, ett par, glas,
1900-talets andra hälft.
Bordslampor, ett par, glas,
1900-talets andra hälft.

Klarglas med guldinslag och inneslutna luftbubblor. Höjd 34 cm exklusive skärm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK