Stolar med betsad stomme i bok och teak. Stoppad sits klädd i gult läder. Sitthöjd 44 cm. Total höjd 77 cm.
Bord fanerad med teak. Två utdragsskivor. Höjd 74 cm. Längd 135-249 cm. Bredd 85 cm. En utdragsskiva längd 57 cm.
Bruksslitage. Smärre repor och fläckar. Stolar renoverade/omklädda.