Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1201765
Dagmar Glemme
(Född 1942)
Dagmar glemme, olja på duk, signerad.

DAGMAR GLEMME, olja på duk, signerad.

Solnedgång.
97x146 cm.

Vissa repor/märken med färgbortfall. Mindre krackelyr. Fläck baktill på duken.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
4 000 SEK