Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Övrigt
1201786
VÄGGFÄLT MED INFÄLLDA DÖRRAR, 3 delar, 1800-talets första hälft
VÄggfÄlt med infÄllda dÖrrar, 3 delar, 1800-talets första hälft.

Målade. Lås finns, nyckel saknas. Räfflad dekor. Fyllda dörrspeglar. Total höjd 260 cm, bredd ca 40-105,5 cm.

Ett senare lås. Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
10 000 SEK