Design Möbler
1201791
Arne Jacobsen
(1902-1971)
Soffbord, 1900-talets andra hälft, tillskriven arne jacobsen.

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, tillskriven Arne Jacobsen.

Ben i mattlackerad metall. Rund bordskiva fanerad med teak. Diameter 120 cm. Höjd 63 cm.

Bruksslitage. Repor. Vissa märken och fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
209
232
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 dec 21:08
2 200 SEK
6 dec 19:09
2 000 SEK
3 dec 22:20
300 SEK