Möbler Fåtöljer & Soffor
1201821
Dagbädd, Swedish Modern, 1930-/40-tal.
Dagbädd, swedish modern, 1930-/40-tal.

Grön textilklädd stomme på ben.
Formsydd häftad madrass. Fast stoppat nackstöd. Textilklädsel med blomsterdekor. Längd 195 cm. Bredd 89 cm. Sitthöjd ca 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Saknar 7 knappar. Lösa knappar. Smärre nagg och fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H3

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 1 timme
Inga bud
0
0
0
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)