Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1201825
Golvlampor, 2 st, Modell G24 Alf Svensson och Yngvar Sandström för Bergboms.
Golvlampor, 2 st, modell g24 alf svensson och yngvar sandström för bergboms.

Stomme av mässing. En lampa med naturvit skärm, en med grön skärm. Märkta i metallen. Höjd 146 cm.

Bruksslitage. Mindre repor. Ej funktionstestad.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
4 000 SEK