Design Övrigt
1202017
Hans-Agne Jakobsson
Hans-agne jakobsson, taklampa, ab ellysett markaryd, 1900-talets andra hälft.

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, AB Ellysett Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Furulameller. Höjd 50 cm, diameter 50 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P11
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

12 timmar 12 minuter
3 000
285
314
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
5 dec 17:34
3 000 SEK
3 dec 14:35
1 500 SEK
29 nov 20:16
700 SEK
29 nov 18:32
300 SEK