Belysning Golvlampor
1202019
GOLVLAMPA, 1950-tal.
Golvlampa, 1950-tal.
Golvlampa, 1950-tal.
Golvlampa, 1950-tal.
Golvlampa, 1950-tal.
Golvlampa, 1950-tal.
Golvlampa, 1950-tal.
Golvlampa, 1950-tal.
Golvlampa, 1950-tal.

Golvlampa av mässing och lackerad metall, märkt AJH samt EAE. Ställbar ljuspunkt. Höjd ca 139 cm.

Omlackerad skärm. Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H165
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
323
358
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 dec 19:00
3 400 SEK
8 dec 19:00
3 200 SEK
8 dec 19:00
3 000 SEK
8 dec 18:58
2 800 SEK
8 dec 18:56
2 600 SEK