Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Klassisk konst
1202045
Okänd konstnär 1800/1900-tal
OkÄnd konstnÄr, england, 1800/1900-tal. akvarell, signerad och daterad 1881.

OKÄND KONSTNÄR, England, 1800/1900-tal. akvarell, signerad och daterad 1881.

Vid bron. 127 x 73 cm.

Skador, saknar glas.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
4 000 SEK