ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling" large, Ateljé Lyktan, Åhus.
Metall. Etikettmärkt Ateljé Lyktan. Diameter ca 60, höjd ca 35 cm.
Slitage. Märken. Bucklor. Ej funktionstestad. Raster saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10