Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Övrigt
1202291
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009)
Hans-agne jakobsson, taklampa, "festivus", modell "t478/a", ab ellysett, markaryd, 1960-tal.

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, "Festivus", modell "T478/A", AB Ellysett, Markaryd, 1960-tal.

12 ljusarmar med skärmar av furu, höjd ca 85 cm, diameter ca 90 cm.

Skador, lagningar och slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 200
587
641
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 maj 14:47
6 200 SEK
23 maj 14:47
6 000 SEK
23 maj 14:47
6 000 SEK
23 maj 14:47
5 700 SEK
23 maj 14:47
5 500 SEK