BØRGE MOGENSEN, soffa modell 2208
Två-sits, klädd med skinn, lösa plymåer, längd 130, bredd ca 77, höjd ca 75, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage. Avnött. Repor. Nagg. Märken.