Ramverk av glas med dekor av blommor, spegelns mått 74 x 42 cm, lampetternas mått 26 x 16 cm
Åldersrelaterat slitage. Obetydligt nagg. Spegeln ursprungligen ställbar
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10