Möbler Fåtöljer & Soffor
1202385
SOFFA 1960/70-tal
Soffa 1960/70-tal.
Soffa 1960/70-tal.
Soffa 1960/70-tal.
Soffa 1960/70-tal.

Två-sits, stomme av betsat trä, lösa skinnklädda plymåer, längd 154, sitthöjd ca 40, höjd ca 85 cm

Bruksslitage. Hål. Repor. Nagg. Märken. Ställvis blekt.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
190
211
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
7 dec 21:39
2 000 SEK
7 dec 21:39
1 850 SEK
7 dec 21:39
1 550 SEK
3 dec 12:00
1 000 SEK