Möbler Fåtöljer & Soffor
1202386
FÅTÖLJ Dansk snickarmästare 1900-talets mitt
FÅtÖlj dansk snickarmästare 1900-talets mitt.

Helstoppad med lös sittplymå, sitthöjd ca 44, höjd ca 90 cm

Bruksslitage. Hål. Senare klädsel.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 11 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)