Konst Contemporary
1202411
Lars Lerin
(Född 1954)
Lars lerin, olja på duk. signerad och daterad -77.

LARS LERIN, olja på duk. Signerad och daterad -77.

"Älgvinter.” 67 x 74 cm.

Obetydliga färgbortfall och slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P5
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0) 739 400 827

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 3 timmar
45 000
4 272
4 744
Utropspris
80 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 47 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
3 dec 10:50
45 000 SEK
2 dec 21:45
39 000 SEK
2 dec 20:36
35 000 SEK
1 dec 16:25
22 500 SEK
30 nov 19:43
21 500 SEK