SPEGEL, 1800-talets slut.

SPEGEL, 1800-talets slut.

Spegel med bronserad dekor. Fasetterat glas. 170 x 83 cm.

Smärre skador, slitage och lagningar. Anlupet glas. Kompletterad, senare bronsering, senare bakstycke, möjligen senare krön, något löst.

Utropspris
2 500 SEK