Belysning Ljuskronor
1202437
LJUSKRONA,rokoko-stil, 1900-tal.
Ljuskrona,rokoko-stil, 1900-tal.

Delvis glasinklädd metallstomme behängd med olikslipade prismor. 6 st ljuspunkter med skärmar. Höjd 74 cm. Diameter 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre nagg/repor. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

300
28
32
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
9 dec 1:00
300 SEK