Konst Modern svensk konst
1202458
Mosse Stoopendaal
(1901-1948)
Mosse stoopendahl, olja på duk, signerad och daterad 1939.

MOSSE STOOPENDAHL, olja på duk, signerad och daterad 1939.

"Änder". Ca 50 x 110 cm.

Ingen anmärkning.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T28
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

8 dagar 3 timmar
2 000
191
214
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
12 dec 22:03
2 000 SEK
12 dec 20:31
1 000 SEK