Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1202458
Mosse Stoopendaal
(1901-1948)
Mosse stoopendahl, olja på duk, signerad och daterad 1939.

MOSSE STOOPENDAHL, olja på duk, signerad och daterad 1939.

"Änder". Ca 50 x 110 cm.

Ingen anmärkning.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
10 000 SEK