Design Möbler
1202500
ANN MORSING & BEBAN NORD, byrå, Box design. Fogia.
Ann morsing & beban nord, byrå, box design. fogia.

Byrå delvis av körsbär och delvis av skiktlimmat trä. 11 lådor. Bredd 138, djup 39, höjd 80 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
4 000
383
428
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 dec 7:10
4 000 SEK
8 dec 7:10
3 800 SEK
8 dec 7:10
3 600 SEK
8 dec 7:10
3 400 SEK
8 dec 7:09
3 200 SEK