ÅNGMASKIN, metall, 1900-tal.

ÅNGMASKIN, metall, 1900-tal.

Ångmaskin av metall. Längd 33, bredd 28, höjd 20 cm.

Slitage, smärre skador, möjligen ej komplett. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK