Konst Klassisk konst
1202705
Carl Johansson
(1863-1944)
Carl johansson, olja på duk signerad.

CARL JOHANSSON, olja på duk signerad

Skuta till havs, 70 x 140 cm

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 10 timmar
3 000
285
314
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
4 dec 15:13
3 000 SEK
4 dec 14:42
1 000 SEK