Fanerad med palisander. Två lådor i sarg. Etikettmärkt ASKI. Längd 200, bredd 90, höjd 77 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Fläckar. Repor.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här